13 חוגגים פעם אחת בחיים ואתם בטח רוצים להפוך את אירוע הבר מצווה של ילדכם
למסיבה אחת גדולה וכיפית עבור כל המוזמנים כזו שידברו עליה עוד הרבה שנים!


אירוע בר המצווה הוא אירוע מיוחד ומרגש המציין נקודה חשובה מאוד בחיי הבן שלכם.
תכנון בר המצווה מורכב מפרטים רבים ולא תמיד לכם ההורים יש זמן ויכולת לטפל בכל הסידורים הנלווים. לכן, אני כאן כדי לעזור בהפקת אירוע מושלם ולהקל עליכם, על מנת שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם ולטפל בעניינים השוטפים הנוספים הכרוכים בארגון ובהפקת בר המצווה.
אני כאן בשבילכם. כבעלת ניסיון עשיר של למעלה מ 15 שנה בתכנון והפקת אירועי בר מצווה, גדולים, יוקרתיים, באולם, בחוץ, באור יום, בלילה ועוד. אחסוך לכם הרבה לחץ ודאגות ולכם יישאר רק להתרכז בחלק המהנה של תכנון הבר מצווה.

אירוע בר המצווה של בנכם אינו אירוע ככלל האירועים, אתפור עבורכם אירוע במידות המתאימות בדיוק לכם ולחתן הבר מצווה המיועד! אלווה אתכם ההורים הנרגשים ואת חתן בר המצווה בכל ההכנות ובמהלך האירוע עצמו. אבצע אירוע המותאם ותפור בדיוק מושלם לאופי של חתן החגיגה ולמשפחה, בהתאם לצרכים, הסגנון, החידושים האחרונים בתחום, תוך שימת לב לפרטים הקטנים שבעיני חשובים לא פחות מהגדולים, תוך התאמה מלאה לתקציב. אשדרג את האירוע שלכם בכמה רמות, אכניס תוכן קסום ואהפוך את האירוע שלכם ל"וואו"! הפקה להגשמת אירוע ייחודי ומרגש עם אווירה סוחפת ומהפנטת. אטפל בכל פרט ופרט, כאלה שהופכים את האירוע מאירוע טוב למצוין, אירוע שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליו: קבלת הפנים, מגוון אטרקציות ובחירת קונספט, שולחנות מעוצבים, כניסה מהחלומות, סרטוני אוירה ויחד אתכם המשפחה המאושרת נספר יחד את סיפור האירוע תוך שילוב כל הפרטים ליצירת אירוע מושלם עבור הבן שלכם ועבורכם! 

הניסיון הרב שלי בהפקת אירועי בר מצווה, הידע הרחב שלי בתחום ההפקות והמקצועיות הבלתי מתפשרת, מאפשרת לי לתכנן עבורכם אירוע בר מצווה מתוכנן בצורה הטובה והיעילה ביותר. אני כאן, עבורכם, כדי לדאוג לכל עד הפרט האחרון. אלווה אתכם ואעניק לכם אוזן קשובה וזמינה בכל עת ובכל שלב.

חולמים על מסיבת בר מצווה מושלמת של פעם בחיים, כזו שהאורחים שלכם יזכרו לזמן רב?!
אני כאן כדי להגשים לכם את החלום! התקשרו 054-7246702 קטי נהון
 טלפון:  054-7246702       אימייל:  katy@katynahon.co.il