12 הוא גיל שחוגגים פעם בחיים אין אירוע דומה לו ובטח אתם רוצים להפוך את אירוע בת המצווה
של ילדתכם הנסיכה למסיבה אחת גדולה וכיפית עבורה, עבור המשפחה והמוזמנים


את האירוע הזה היא תזכור כל החיים – היום שלה, שבו היא מגשימה את כל החלומות, הנסיכה ששרה ורוקדת, בערב שמוקדש רק בשבילה! אירוע בת המצווה הוא אירוע מיוחד ומרגש המציין מעבר משמעותי מגיל הילדות לגיל הנעורים. 

אתם רוצים לציינו באירוע קסום אשר יסמל את גודל המאורע? יוקיר את האורחים המשתתפים בשמחתכם ויותאם בדיוק לרצונות ולחלומות שלכם ושל כלת השמחה? תרצו להפוך את החלום למציאות? אני כאן, הפיה הטובה שלה. כי הכוכבת של הערב היא כלת הבת מצווה! כבעלת ניסיון עשיר של למעלה מ 15 שנה בתכנון והפקת אירועי בת מצווה, גדולים, יוקרתיים, באולם, בחוץ, באור יום, בלילה ועוד. אחסוך לכם הרבה לחץ ודאגות ולכם יישאר רק להתרכז בחלק המהנה של תכנון הבת מצווה.

אירוע בת המצווה של בתכם אינו אירוע ככלל האירועים, אתפור עבורכם אירוע במידות המתאימות בדיוק לכם ולנסיכת הבת מצווה! אלווה אתכם ההורים הנרגשים ואת כלת בת המצווה בכל ההכנות ובמהלך האירוע עצמו. אבצע אירוע המותאם ותפור בדיוק מושלם לאופי של כלת החגיגה ולמשפחה. הצרכים, הסגנון, החידושים האחרונים בתחום, תוך שימת לב לפרטים הקטנים שבעיני חשובים לא פחות מהגדולים, תוך התאמה מלאה לחלום ולתקציב. אשדרג את האירוע שלכם בכמה רמות, אכניס תוכן קסום ואהפוך את האירוע שלכם ל"וואו"! הפקה להגשמת אירוע ייחודי ומרגש עם אווירה סוחפת ומהפנטת. אטפל בכל פרט ופרט, כאלה שהופכים את האירוע מאירוע טוב למצוין, כזה שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליו: קבלת הפנים, מגוון אטרקציות ובחירת קונספט, שולחנות מעוצבים, כניסה מהחלומות, סרטוני אוירה ויחד אתכם המשפחה המאושרת נספר יחד את סיפור האירוע תוך שילוב כל הפרטים ליצירת אירוע מושלם עבור הנסיכה שלכם ועבורכם!

הניסיון הרב שלי בהפקת אירועי בת מצווה, הידע הרחב שלי בתחום ההפקות והמקצועיות הבלתי מתפשרת, מאפשרת לי לתכנן עבורכם אירוע בת המצווה מתוכנן בצורה הטובה והיעילה ביותר. אני כאן, עבורכם, כדי לדאוג לכל עד הפרט האחרון. אלווה אתכם ואעניק לכם אוזן קשובה וזמינה בכל עת ובכל שלב.

חולמים על מסיבת בת מצווה מושלמת של פעם בחיים, כזו שהאורחים שלכם יזכרו לזמן רב?!
אני כאן כדי להגשים לכם את החלום! התקשרו 054-7246702 קטי נהון
 טלפון:  054-7246702       אימייל:  katy@katynahon.co.il