אירועים עסקיים: כשהנאה יוצרת עסקים

אירוע עסקי הוא כלי שיווקי ראשון במעלה המעביר לאורחים את סיפור הארגון העטוף בערכים ובמסרים אותם הארגון מקדם, וארגונים רבים עושים בו שימוש לצורך גיוס לקוחות חדשים, הגדלת מכירות, השקת מוצרים חדשים, מינוף תדמיתי ועוד. לכל אירוע כזה ישנן מטרות ויעדים שהוגדרו על ידי הנהלת הארגון והציפייה לעמידה ביעדים אלו גבוהה.

הצלחתו של אירוע עסקי תלויה רבות בתכנון, בניהול ובביצוע שלו בפועל ולכן הניסיון והמקצועיות של הצוות האמון על הפקת האירוע חשובים לעין ערוך. לצערי במהלך 15 שנותיי בתחום ההפקה נתקלתי בארגונים שהתפשרו על איכות הצוות המפיק ונפגעו מכך לא מעט.

Taylor Made Events, חברת הפקת האירועים שייסדתי ואותה אני מנהלת, מתמחה בהפקת אירועים עסקיים שמגשימים את יעדי האירוע שנקבעו על ידי הנהלת הארגון. אנו מלווים את הארגון ואת הצוות השיווקי משלב העלאת הצורך וקביעת המטרות, דרך סיעור המוחות ליצירת קונספט מנצח לאירוע ואפיון התהליך הלוגיסטי הנדרש: איתור מיקום לקיום האירוע, בחירת התפריט, יצירת חווית תוכן לאורחים, בחירת ותיאום ספקים מתאימים ועד לניהול ולביצוע בפועל של האירוע.

ל- Taylor Made Events ניסיון רב בליווי, ניהול והפקת אירועים עסקיים מגוונים:
• אירועי השקה של מוצרים ומותגים חדשים
• אירועי מכירה מורכבים
• אירועי תדמית תקופתיים
• כנסים מקצועיים

אירוע עסקי המתוכנן ומנוהל כהלכה, מביא לשיפור התוצאות העסקיות של הארגון וממצב אותו כארגון מוביל בתחומו אל מול הלקוחות והעובדים. אירוע עסקי איכותי, המותאם בדיוק לצורך שהוגדר על ידי הלקוח ולקהל הלקוחות אליהם פונים הוא פלטפורמה נפלאה להגדלת המכירות, מפגש עם לקוחות, שיתופי פעולה והחלפת ידע מקצועי. החתירה להגשמת מטרות האירוע מתחילה בשלב מאוד מוקדם ותחושת הריגוש צריכה לעטוף את המוזמנים כבר מפתיחת ההזמנה ומלווה את הלקוח עד למועד האירוע, בו הוא יחווה תחושת הזדהות עם ערכי הארגון.

לכן, ובשל החשיבות הרבה של האירוע, מומלץ בחום לפנות לחברת הפקות מקצועית שתסייע לכם להשיג את מטרות ויעדי האירוע הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה אסטרטגית. הצוותים המקצועיים של Taylor Made Events ילוו את כל תהליך התכנון והביצוע, כך שיתאימו לארגון שלכם כמו כפפה ליד ויחסכו לכם זמן ועלויות רבות.

פניה ל-Taylor Made Events היא הצעד הראשון ביצירת אירוע מדויק שהלקוחות והשותפים העסקיים של הארגון עוד ידברו בו רבות...

 טלפון:  054-7246702       אימייל:  katy@katynahon.co.il