אירועי עובדים: אירועים מחברים

ארגונים רבים נוכחו לדעת כי אירועי רווחה מעוררים אצל העובדים תחושת מוטיבציה, הערכה עצמית ושייכות ארגונית החשובים לעין ערוך בתהליך של שימור עובדים, והאפקט שלהם נשאר בתודעה ובמסדרונות הארגון זמן רב אחרי שהם מסתיימים. העובדים החווים תחושה של חיבוק מהארגון מרגישים בבית, בקרב המשפחה ומאחר ואין זה סוד שעובד שטוב לו עובד טוב יותר, כך שעבור הארגון מדובר באפקט משמעותי הבא לידי ביטוי ברווחיות ובתפוקות העבודה.

מניסיוני בתחום ההפקות, בעבודה מול ארגונים רבים במשך למעלה מ – 15 שנה, קיום של אירוע אחד עד 3 אירועים בשנה משפר פלאים את התוצאות העסקיות של הארגון ואת תחושת המחויבות של העובדים לארגון המשמעותית לעיתים אף יותר מהשכר ומתנאי ההעסקה.

אירוע רווחה יכול ללבוש פנים שונות וקונספטים רבים:
• אירועי חברה – אירועי עשור, אירועי קונספט, אירועי השקה, הרמות כוסית, ציון חגים, אירועי משפחות, מסיבות פורים, אירועי סוף שנה ועוד
• פעילות גיבוש – ימי או ערבי גיבוש, ימי כיף, טיולים מאורגנים, נופשונים בארץ ועוד
• ימי עיון לעובדים ומנהלים

בין אם מדובר באירוע חברה לציון מאורע חשוב, חג או השקה של מוצר חדש, אפיק עבורכם אירוע רווחה שמטרתו להביע הערכה, הוקרה ואמירת תודה לעובדי החברה ולעושים במלאכה.

הניסיון הרב שצברתי בהפקת אירועים מאפשר לי לקבל מכם את המסגרת – הגדרה של מטרות האירוע והתקציב ולהרכיב עבורכם את הקונספט המלא לאירוע: מהמקום האידיאלי לקיום האירוע, דרך התפריט, העיצוב, תכנית הבידור ועד לניהול הספקים השונים והאירוע בפועל לשביעות רצון העובדים וצוות ההנהלה.

האחריות על ניהול האירוע היא שלי משלב התכנון וסיעור המוחות ועד הביצוע באופן מקצועי,ביעילות, תוך הקפדה על יחס אישי ללקוח ועל הגשמה מלאה של המטרות והיעדים שהציב לאירוע. הצוות המקצועי והספקים המלווים אותי שנים רבותהם מהמובילים והאיכותיים בתחום האירועים: מעצבים, צוותי בידור והנחיה, אנשי סאונד ותאורה, מפעילים טכניים, אנשי לוגיסטיקה ועוד.

צוות הקריאיטיב - Taylor Made Events מייצר עבור הלקוח קונספט העוטף את האירוע וחווית תוכן המותאמת אישית לצרכיו, ייחודית וחדשנית עבור העובדים, אשר נתפרת למידותיו של האירוע, עם המון ניסיון ואהבת היצירה לצורך יצירת אירוע מרשים, זכיר ומרגש עבור העובדים וההנהלה.

אירוע משמעותי לחברה מתקרב? חג בפתח? חושבים על פעילות גיבוש לעובדים? אשמח להעמיד לרשותכם את הידע, הניסיון והמקצועיות שלי ולתפור אירוע בדיוק למידתכם.
פניה ל-Taylor Made Events היא הצעד הראשון ביצירת אירוע מדויק שהעובדים עוד ידברו בו רבות...

מחקרים רבים הוכיחו כי עובדים שבעי רצון יותר  = מוטיבציה גדלה = תפוקה בעבודה גדלה

 טלפון:  054-7246702       אימייל:  katy@katynahon.co.il