הפקה בטעם טוב

רעיונות פשוטים ושימושיים לאירוע מושלם 

אנחנו ב-Tailor Made Event שמחים להביא אליכם מגוון טיפים ועצות שימושיות להפקת אירוע באמצעים פשוטים וזמינים, אשר בעזרתם תוכלו ליצור בקלות אירוע מוצלח שישאיר טעם של עוד אצל האורחים שלכם.

אירוע המופק כהלכה יוצר אצל האורחים תחושה שהושקעו בהם זמן ומחשבה, יתר על כן, הם חשים רגועים, נינוחים ועטופים בתשומת לב בשל השפעות העיצוב המהודק, הארגון, האסתטיקה, האווירה והתפריט המפנק. הנאת האורחים גורמת לכך שהם יזכרו את האירוע כחוויה חיובית שכדאי לעבור פעמים נוספות.

כדי לגרום גם לאורחים שלכם לחוש כך, בחרתי לצייד אתכם במדריך שימושי זה, ואני מקווה שתוכלו להסתייע לעתים קרובות בעצות ובטיפים שאספתי בעבורכם.

חשוב לזכור כי ככל שתשקיעו יותר בלקוחות או בעובדים שלכם, תגבירו את הסיכויים לכך שהם יהיו נאמנים יותר לארגון ולמותג, התפוקה תגדל מכיוון העובדים ושורת המכירות תגדל אף היא מצד הלקוחות. מטרתי היא להפוך את ההשקעה לפשוטה יותר, ויעילה לא פחות.


לשירותכם תמיד,

קטי נהון


מדוע העיצוב חשוב? אין שני לרושם ראשוני 

כמה שניות בלבד. זהו פרק הזמן שמוקצב לכם כדי לעשות רושם ראשוני חיובי על האורחים שלכם. אווירה נעימה היא המפתח להצלחת חווית האירוח, ולפעמים היא משמעותית אפילו יותר מהתפריט המוצע או מהתוכנית האומנותית של האירוע. חוויה אמיתית אינה תלויה רק במסר שאתם רוצים להעביר באירוע, אלא במכלול, שעליו נמנים:

• המראה הכללי של מקום האירוע
• האופן בו מוגש האוכל והחיבור שלו עם קונספט האירוע
• האופן בו נערכת קבלת הפנים
• מיצגי האירוע
• אופן הגשת הנאומים
• התוכנית האומנותית
• ועוד

כל אלה יוצרים את חוויית ההנאה של האורח. עיצוב הפריטים השונים, באמצעים פשוטים וזולים, יוסיף חגיגיות, הנאה ואסתטיקה לאירוע, ויהפוך אירוע שגרתי לחוויה מהנה, נעימה וזכירה..

אירוע רב חושי 

חמשת החושים של האורח מתחילים לפעול במרץ מרגע כניסתו לאירוע. מידת ההנאה שלו מהאירוע מורכבת מהתרשמות משולבת של כל החושים כאחד. נשתדל להתייחס לכל החושים של האורח כדי ליצור עבורו תחושה כוללת של נינוחות והנאה.

החוש הראשון הפועל במהלך האירוע הוא חוש הראייה ואליו התייחסתי בסעיף הקודם. עיצוב מושקע משאיר אצל האורח תחושת חוויה עצומה וזכירה. חוש הראייה מכפיל בחוזקו את כל אחד מהחושים האחרים ומשום כך, אנו אף נוטים להשתמש בביטוי "אוכלים עם העיניים".

חוש נוסף המצטרף מייד לחוויה, הוא חוש הריח. דאגו שבאירוע יהיה ריח נעים מבשר פנים והימנעו מריחות חריפים של מזון, סיגריות או אלכוהול.

חוש השמיעה יאתר את שקשוק הכלים ורעשי האכילה, היוצרים תחושה תעשייתית ולא נעימה באירוע. ההמולה גורעת מחוויית הארוחה ומפריעה לתקשורת עם שאר האורחים. לכן, מומלץ למסך אותה באמצעות מוזיקת רקע נעימה ומרגיעה, בווליום נמוך, שלא יפריע למפגש החברתי. הקפידו גם על בחירת מיקום עם אקוסטיקה המתאימה לאופי האירוע וודאו כי כל בדיקת כלים של להקה או כל מופע אחר תסתיים לפני הגעת האורחים.

חוש הטעם הוא מובן מאליו – כשטוב בבטן, טוב בלב. הקפידו על איכות האוכל, וודאו שיש מספיק ולכולם ושהמטבח ערוך עם רזרבות למקרה שיגיעו אורחים נוספים.

לבסוף, חוש המישוש. כלים אסתטיים ואטרקציות מעניינות יתרמו רבות להנאת האורחים.

הנכם מוזמנים להישאר, וגם לחזור 

כאשר אתם מקפידים על הפרטים הקטנים של האירוע, אתם משדרים ללקוחותיכם שהם חשובים לכם - שהשקעתם זמן, מחשבה ואנרגיה מבעוד מועד ביצירת אווירה נינוחה, מרגיעה ומזמינה עבורם.

עוצמת המסר הזה, בשילוב מידת ההנאה שעוררו בהם חוויית האירוח והאווירה, יכריעו בבחירת הלקוח - האם להישאר נאמן לכם ולמותג, או לבחור באפשרות אחרת מתוך השפע המוצע לו.

שיגרה זה רע

אנשים משתתפים באירועים רבים, מקצועיים או פרטיים. אירוע קונספטואלי ולא שגרתי ייצור עניין והפתעה אצל האורחים, יספק את הצורך שלהם בגיוון ויגביר את מידת ההנאה שלהם מחוויית האירוח. רק אם נשקיע באופן שוטף באורחינו נוכל להביא אותם לשמור על נאמנותם כלפינו. רק כך הם יבחרו להמשיך ולפקוד את האירועים שלנו בעתיד וליצור אתנו מערכת יחסים ארוכת טווח.

עניין של תרבות

תרבות הצריכה המגוונת בשנים האחרונות חושפת את הקהלים למופעים רבים ומושקעים והעלו את המודעות לאיכות המופעים.

הסטנדרטים עלו, ועל כן אנו נדרשים להשקיע יותר, גם בעיצוב, גם באטרקציות וגם בתוכנית האומנותית.

אנחנו רוצים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של הלקוחות שלנו. או ליתר דיוק, אנחנו רוצים ליצור אצלם סטנדרטים גבוהים יותר. כך תגבירו את שביעות רצונם של האורחים, שרגילים לטוב ביותר, ומצפים למצוין.

אפשר גם בתקציב קטן

יישום מגוון ההצעות הללו אינו תמיד דורש מאמץ או תקציב גדול.

פריטי עיצוב רבים יהיו זמינים עבורכם בחנויות הפרחים, במשתלות, בחלק מרשתות השיווק הזולות,  במקרר, על המדף, בטבע, בבוידעם ובערימת הגרוטאות.

זה לא חייב להיות יקר, קשה, או דורש זמן רב. גם השקעה מינימלית באירוע תעזור לאורחים ליהנות מהחוויה שהאירוע מציע להם, להתרשם לחיוב, ולבחור לחזור לאירועים שהפקתם שוב ושוב.

 טלפון:  054-7246702       אימייל:  katy@katynahon.co.il