חשיבה ותכנון האירוע

עבורכם כארגון, היתרון בהפקת אירוע הוא ברור. הארוע הוא שיווק המאפשר לכם ולעסק לייצר ממשק חווייתי ובלתי אמצעי עם קהלי חיצוניים (לקוחות, שותפים, מובילי דעה או מקבלי החלטות) וכן עם קהלים פנים-ארגוניים (מנהלי הארגון ועובדיו).

הגדרת מטרות

אנחנו מבינים שעבורכם האירוע הוא פלטפורמה חשובה לקידום מטרות עסקיות ודרך לענות על צרכים שיווקיים וארגוניים.

אנחנו גם מבינים שלכל אירוע מטרה משלו, ואין דינו של אירוע השקה או יום גיבוש עובדים כדינם של הרמת כוסית או אירוע מכירות.

לכן השלב הראשון בתהליך העבודה שלנו מולכם הוא הגדרת הצרכים והמטרות שלשמן אנו מפיקים עבורכם את האירוע.

אנחנו מגדירים אתכם את מטרות האירוע, לומדים מה האירוע אמור לקדם על איזה צורך עסקי הוא עונה ובמה הוא תומך, מה המסרים, מי קהל היעד המוזמן ומה ההיקף, איזה רושם אנחנו מבקשים להשאיר אצל המשתתפים, וכמובן מה התקציב.

רק כך נוכל לכוון אתכם לקונספט חוויתי שיענה בצורה מושלמת לצרכים שלכם, להתאים לו את התכנים הנכונים, ולהשיג את התוצאות המבוקשות מהאירוע בתקציב מדוד ומבוקר.

תכנון תקציב

מבחינתנו לכל אירוע יש תקציב, ומשימתנו היא להתאים לתקציבכם את האירוע הנכון ביותר. לכן המשימה שלנו היא להתאים עבורכם אירוע מדויק ומושלם בתקציב מוגדר מראש, ולחסוך התפזרות וחריגות מיותרות.

פיתוח קונספט

לאחר שהגדרנו מטרות, הבנו טעמכם ואת תקציבכם אנחנו בונים עבורכם את הקונספט. המטרה היא לייצר אירוע שיש בו תוכן נכון מבחינת צורכי הארגון בשילוב רעיון קריאטיבי ומקורי.

קונספט האירוע מהווה למשה הציר הרעיוני המרכזי שסביבו אנו שוזרים את כל מרכיבי האירוע, החל בבחירת הלוקיישן, דרך הקו העיצובי והתפאורה, יצירת האווירה, בניית התכנים, הרכבת התפריט ועד בחירת השי לאורחים.

 טלפון:  054-7246702       אימייל:  katy@katynahon.co.il