בלוג מאמריםאירועי עובדים: אירועים מחברים

shutterstock_147796814

ארגונים רבים נוכחו לדעת כי אירועי רווחה מעוררים אצל העובדים תחושת מוטיבציה, הערכה עצמית ושייכות ארגונית החשובים לעין ערוך בתהליך של שימור עובדים, והאפקט שלהם נשאר בתודעה ובמסדרונות הארגון זמן רב אחרי שהם מסתיימים. העובדים החווים תחושה של חיבוק מהארגון מרגישים בבית, בקרב המשפחה ומאחר ואין זה סוד שעובד שטוב לו עובד טוב יותר, כך שעבור הארגון מדובר באפקט משמעותי הבא לידי ביטוי ברווחיות ובתפוקות העבודה.

אירועים עסקיים: כשהנאה יוצרת עסקים

20
אירוע עסקי הוא כלי שיווקי ראשון במעלה המעביר לאורחים את סיפור הארגון העטוף בערכים ובמסרים אותם הארגון מקדם, וארגונים רבים עושים בו שימוש לצורך גיוס לקוחות חדשים, הגדלת מכירות, השקת מוצרים חדשים, מינוף תדמיתי ועוד.

חשיבה ותכנון האירוע

31 עבורכם כארגון, היתרון בהפקת אירוע הוא ברור. הארוע הוא שיווק המאפשר לכם ולעסק לייצר ממשק חווייתי ובלתי אמצעי עם קהלי חיצוניים (לקוחות, שותפים, מובילי דעה או מקבלי החלטות) וכן עם קהלים פנים-ארגוניים (מנהלי הארגון ועובדיו).

מהי הפקת אירוע?

shutterstock_116764678

לאחר שאישרתם את תכנית האירוע אנחנו עוברים לתהליך ההפקה.

אחת המשימות שלנו היא לתכנן עבורכם חוויה המתאימה למרקם החברתי והארגוני שלכם, לכן תוך כדי עבודה לומדים את החזון העסקי, את ההיסטוריה של החברה ואת סיפור המותג ורוקמים אותם ביד אמן אל תוך האירוע.

הפקה בטעם טוב

10 אנחנו ב-Tailor Made Event שמחים להביא אליכם מגוון טיפים ועצות שימושיות להפקת אירוע באמצעים פשוטים וזמינים, אשר בעזרתם תוכלו ליצור בקלות אירוע מוצלח שישאיר טעם של עוד אצל האורחים שלכם.

קרא עוד...

 טלפון:  054-7246702       אימייל:  katy@katynahon.co.il